Ač sám se cítí a vypadá jako plnohodnotný Němec, má za rodiče Francouze. Opel Combo plně sdílí techniku s bratříčky z PSA – Citroënem Berlingo a Peugeotem Partner. Jak se s tímto rüsselsheimským „eurovozem“ žije, jsme jako první zjišťovali v českých podmínkách za volantem verze Van Enjoy XL 1.5 CDTi.

Podle průzkumu NMS Market Research uvažuje o přechodu na hybridní vozy 55 procent českých firem. Důvodem jsou podle všeho nižší provozní náklady i nižší náročnost na údržbu. I díky ním jsou hybridní vozy vhodné třeba i pro taxikářské společnosti.

Třída G, představená v roce 1979, se odjakživa vyznačovala mimořádnými terénními schopnostmi, díky nimž vede její cesta již po čtyři desetiletí pouze vzhůru, ale výjimečná je i tím, že již 40 let věrná svým hodnotám.

Značka Bentley představila upravený model Bentayga. Verze Speed je nejrychlejším sériově vyráběným SUV světa.

Volkswagen představí na mezinárodním autosalonu v Ženevě model T-Roc R, novou vrcholnou verzi crossoveru, který byl úspěšně uveden na trh v roce 2017. Vysokovýkonný automobil společnosti Volkswagen R přesvědčí nejen pozoruhodnými výkonovými parametry. Sportovní vlastnosti modelu Volkswagen T-Roc R umocňuje nezaměnitelný design exteriéru a interiéru ve specifickém stylu „R“.

Audi ukáže na Ženevském autosalonu 2019 svou studii kompaktního SUV s elektrickým pohonem pod názvem Q4 e-tron. Máme první designovou skicu exteriéru i interiéru.

Mitsubishi odhalí v Ženevě facelift svého kompaktního SUV ASX. Změny jsou v designu i nabídce motorů.

Třiapadesátiletá osoba, která je fanouškem SUV a nákupnímu rozhodování věnuje dva měsíce. To je typický profil nového zákazníka na evropském trhu s automobily podle studie, kterou připravilo oddělení výzkumu trhu ve společnosti SEAT.

Značka Škoda ukázala první skici čistě elektrické studie, kterou naživo ukáže za pár dní v Ženevě. Kupé s dynamickými liniemi je postaveno na na bázi modulární platformy pro elektromobily MEB.

Momentálně „služebně“ nejstarším modelem značky Volvo je hatchback V40, poslední, který jezdí na platformě vyvinuté ve spolupráci s Fordem. Co přijde místo něj? Nejspíš model ve stylu SUV coupé.