Hlasujte pro nejoblíbenější flotilové vozy v anketě Flotila roku a vyhrajte moderní tablet ASUS MeMO Pad nebo některou z dalších atraktivních cen.

 

Hlasování probíhá v následujících sedmi kategoriích:

1)    Malý referentský vůz
2)    Referentský vůz
3)    Manažerský vůz
4)    Manažerský vůz kategorie SUV
5)    Manažerský vůz kategorie MPV
6)    Malý užitkový vůz
7)    Užitkový vůz do 3,5 t a terénní pick-up


Nominace vznikla na základě prodejů automobilů v období leden až září 2013 dle statistiky SDA. Nominováno bylo vždy dvanáct nejprodávanějších vozů dané kategorie.
Celkové vítěze jednotlivých kategorií určí počet přidělených bodů na základě došlých hlasovacích lístků a bodů za počet prodaných vozů v daném období roku 2013. Pro letošní ročník jsme se rozhodli dát větší sílu hlasování fleetových manažerů. Poměr došlých hlasovacích hlasů a prodejů je pro výsledky ankety Flotila roku určen v poměru 60:40.

Každý správně vyplněný webový formulář je automaticky zařazen do soutěže o atraktivní ceny. Jako poděkování za účast v anketě od nás každý účastník získává dvacetiprocentní slevu na knihu z vlastních fotografií (formát A5 na šířku, tvrdé laminované desky s fotografiemi) a na nástěnný kalendář formátu A3 na rok 2014 - opět z vlastních fotografií. Více na www.knizkazfotek.cz.

Uzávěrka soutěže je 5.11. 2013. Výherce soutěže o ceny určí pořadí došlých hlasů. První cenu tablet ASUS MeMO Pad získává 100. došlý hlasovací lístek, druhou cenu získává 300. došlý hlasovací lístek a třetí cenu získává 500. došlý hlasovací lístek. Proto neváhejte a posílejte své hlasy co nejdříve. Vítěze ankety vyhlásíme v listopadovém čísle magazínu Flotila i na našich webových stránkách.


CENY V SOUTĚŽI

1.    Cena: ASUS MeMO Pad ME301T 16GB

ASUS MeMO PadElegantní a výkonný tablet ASUS je určený nejen pro domácí použití, ale také pro využití v profesionální sféře. Jeho extrémně lehké a tenké tělo nabízí 10" IPS displej s věrným barevným obrazem, rychlým procesorem s výkonem na rozdávání nVidia Tegra 3, dostatkem operační paměti a oblíbeným operačním systémem Google Android 4.1. Maximální mobilitu zaručuje Li-Pol baterie s vysokou kapacitou, která dokáže dodávat potřebnou energii až 8,5 hodiny.

2.    Cena: Garmin Nuvi 3490T Europe Lifetime

GPS navigace Garmin Nuvi 3490T Lifetime je špičkovým pomocníkem do vašeho auta, se kterým se dostanete bez problémů naprosto kamkoliv. S tloušťkou pouhých 9 mm se navíc jedná o nejtenčí přenosnou automobilovou navigaci na trhu. Navigace disponuje otočným displejem, kde si můžete vybrat, zda-li dáte přednost orientaci na šířku nebo na výšku. Funkce multi-touch umožňuje ovládání některých funkcí pomocí dotykou dvou prstů. Utratenká GPS navigace poskytuje mapy celé Evropy s doživotní aktualizací map.

3.    Cena: Car Camera Prestigio Roadrunner 500

Takzvaná černá skříňka Prestigio Roadrunner 500 je miniaturní záznamová kamera do automobilu. Nová praktická Full HD kamera nabízí video s rozlišením 1920x1080. Full HD kamera Roadrunner 500 výborně poslouží také jako bezpečnostní kamera. Je vybavená proti-otřesovou elektronickou technologií EIS a funkcí detekce pohybu, která sepne kameru pouze tehdy, když se někdo přiblíží, abyste ušetřili co nejvíce paměti. Široký úhel pole 120° zajistí, že v záznamu bude vidět vše důležité.

 

 HLASOVAT MŮŽETE ZDE:

HLASOVAT MŮŽETE ZDE:

MALÝ REFERENTSKÝ VŮZ

REFERENTSKÝ VŮZ

MANAŽERSKÝ VŮZ

VŮZ KATEGORIE SUV

VŮZ KATEGORIE MPV

MALÝ UŽITKOVÝ VŮZ

UŽITKOVÝ VŮZ DO 3,5 t A TERÉNNÍ PICK-UP

Hlasující

Jméno, příjmení:
Telefon:
E-mail:
Společnost:
Pozice:
Aut ve flotile:
Souhlas s archivací dat *1)

Účast v anketě je přístupná všem správcům podnikových flotil, ředitelům, jednatelům a majitelům firem registrovaných v České republice s firemní flotilou automobilů nejméně 5 a více vozů, s výjimkou zaměstnanců organizátora, pořádající agentury a jejich rodinných příslušníků (dále jen „účastník“). Z účasti v anketě budou vyloučeni všichni, jejichž hlasovací lístek bude neúplný. V případě hlasovacího lístku zaslaného poštou též pokud bude lístek nečitelný, přeškrtaný nebo nepodepsaný. Každý účastník je oprávněn hlasovat v anketě pouze jednou - buď zasláním anketního lístku magazínu Flotila poštou/ faxem/ e-mailem, nebo hlasováním v anketě na stránce www.e-flotila.cz. V případě, že reakce magazínu obdrží od jednoho účastníka více hlasů, bude za platný považován ten hlas, který splňuje veškeré náležitosti a byl do redakce doručen jako první. Každý hlasovací lístek bude do výsledků ankety a do soutěže o ceny zařazen jen jednou.

*1) Zasláním svého hlasu do ankety dávám vydavateli magazínu Flotila, společnosti Technika s.r.o., IČO 61854522, Pod Altánem 99/103,Praha 10 (dále jen „Správci“),  v souladu se zákonem 101/2000 Sb., v platném znění, souhlas se zpracováním svých osobních údajů uvedených na anketním lístku za účelem ověření jeho platné účasti v soutěži, předání ceny v soutěži a pro další marketingové účely, a to na dobu 5 let. Správce je oprávněn k těmto osobním údajům přiřazovat i další údaje spojené s osobou účastníka (například v souvislosti s předáním ceny). V případě výhry v soutěži souhlasím se zveřejněním svých osobních údajů v rozsahu - jméno, příjmení, firma, město - v magazínu Flotila a na stránkách www.e-flotila.cz. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné a souhlas s jejich zpracováním lze kdykoli odvolat doručením písemného nesouhlasu na adresu Správce.

Vyhledávání

V posledním čísle Flotily se dočtete:

Zaměřeno na pohon 4x4

 

* Jak se daří čtyřkolkám ve firmách?

* Jaký druh pohonu 4x4 vybrat?

* TOP 10 nejlevnějších manažerských aut 4x4 na trhu

 

Dále se také dočtete:

- jak jezdit ekonomicky a šetřit náklady na palivo

- jak se vypořádat s alkoholem za volantem firemních vozů

- jak zacházet s autopříslušenstvím u firemních aut