Hlasujte pro nejoblíbenější flotilové vozy v anketě Flotila roku a vyhrajte moderní tablet ASUS MeMO Pad nebo některou z dalších atraktivních cen.

 

Hlasování probíhá v následujících sedmi kategoriích:

1)    Malý referentský vůz
2)    Referentský vůz
3)    Manažerský vůz
4)    Manažerský vůz kategorie SUV
5)    Manažerský vůz kategorie MPV
6)    Malý užitkový vůz
7)    Užitkový vůz do 3,5 t a terénní pick-up


Nominace vznikla na základě prodejů automobilů v období leden až září 2013 dle statistiky SDA. Nominováno bylo vždy dvanáct nejprodávanějších vozů dané kategorie.
Celkové vítěze jednotlivých kategorií určí počet přidělených bodů na základě došlých hlasovacích lístků a bodů za počet prodaných vozů v daném období roku 2013. Pro letošní ročník jsme se rozhodli dát větší sílu hlasování fleetových manažerů. Poměr došlých hlasovacích hlasů a prodejů je pro výsledky ankety Flotila roku určen v poměru 60:40.

Každý správně vyplněný webový formulář je automaticky zařazen do soutěže o atraktivní ceny. Jako poděkování za účast v anketě od nás každý účastník získává dvacetiprocentní slevu na knihu z vlastních fotografií (formát A5 na šířku, tvrdé laminované desky s fotografiemi) a na nástěnný kalendář formátu A3 na rok 2014 - opět z vlastních fotografií. Více na www.knizkazfotek.cz.

Uzávěrka soutěže je 5.11. 2013. Výherce soutěže o ceny určí pořadí došlých hlasů. První cenu tablet ASUS MeMO Pad získává 100. došlý hlasovací lístek, druhou cenu získává 300. došlý hlasovací lístek a třetí cenu získává 500. došlý hlasovací lístek. Proto neváhejte a posílejte své hlasy co nejdříve. Vítěze ankety vyhlásíme v listopadovém čísle magazínu Flotila i na našich webových stránkách.


CENY V SOUTĚŽI

1.    Cena: ASUS MeMO Pad ME301T 16GB

ASUS MeMO PadElegantní a výkonný tablet ASUS je určený nejen pro domácí použití, ale také pro využití v profesionální sféře. Jeho extrémně lehké a tenké tělo nabízí 10" IPS displej s věrným barevným obrazem, rychlým procesorem s výkonem na rozdávání nVidia Tegra 3, dostatkem operační paměti a oblíbeným operačním systémem Google Android 4.1. Maximální mobilitu zaručuje Li-Pol baterie s vysokou kapacitou, která dokáže dodávat potřebnou energii až 8,5 hodiny.

2.    Cena: Garmin Nuvi 3490T Europe Lifetime

GPS navigace Garmin Nuvi 3490T Lifetime je špičkovým pomocníkem do vašeho auta, se kterým se dostanete bez problémů naprosto kamkoliv. S tloušťkou pouhých 9 mm se navíc jedná o nejtenčí přenosnou automobilovou navigaci na trhu. Navigace disponuje otočným displejem, kde si můžete vybrat, zda-li dáte přednost orientaci na šířku nebo na výšku. Funkce multi-touch umožňuje ovládání některých funkcí pomocí dotykou dvou prstů. Utratenká GPS navigace poskytuje mapy celé Evropy s doživotní aktualizací map.

3.    Cena: Car Camera Prestigio Roadrunner 500

Takzvaná černá skříňka Prestigio Roadrunner 500 je miniaturní záznamová kamera do automobilu. Nová praktická Full HD kamera nabízí video s rozlišením 1920x1080. Full HD kamera Roadrunner 500 výborně poslouží také jako bezpečnostní kamera. Je vybavená proti-otřesovou elektronickou technologií EIS a funkcí detekce pohybu, která sepne kameru pouze tehdy, když se někdo přiblíží, abyste ušetřili co nejvíce paměti. Široký úhel pole 120° zajistí, že v záznamu bude vidět vše důležité.

 

 HLASOVAT MŮŽETE ZDE:

HLASOVAT MŮŽETE ZDE:

FLOTILOVÁ NOVINKA ROKU 2017

web
web
web
web
web
web
web
web
web
web
web
web
web
web
web
web
web
web
web
web
web
1. místo:
2. místo:
3. místo:

FLOTILOVÁ NOVINKA ROKU 2017 - Užitkový vůz

web
web
web
web
web
web
web
web
1. místo:
2. místo:
3. místo:

MALÝ REFERENTSKÝ VŮZ

web
web
web
web
web
web
web
web
web
web
web
web

REFERENTSKÝ VŮZ

web
web
web
web
web
web
web
web
web
web
web
web

MANAŽERSKÝ VŮZ

web
web
web
web
web
web
web
web
web
web
web
web

VŮZ KATEGORIE SUV

web
web
web
web
web
web
web
web
web
web
web
web

VŮZ KATEGORIE MPV

web
web
web
web
web
web
web
web
web
web
web
web

MALÝ UŽITKOVÝ VŮZ

web
web
web
web
web
web
web
web
web
web
web
web

UŽITKOVÝ VŮZ DO 3,5 t A TERÉNNÍ PICK-UP

web
web
web
web
web
web
web
web
web
web
web
web

Hlasující

Jméno, příjmení:
Telefon:
E-mail:
Společnost:
Pozice:
Aut ve flotile:
Souhlas s archivací dat *1)

Účast v anketě je přístupná všem správcům podnikových flotil, ředitelům, jednatelům a majitelům firem registrovaných v České republice s firemní flotilou automobilů nejméně 5 a více vozů, s výjimkou zaměstnanců organizátora, pořádající agentury a jejich rodinných příslušníků (dále jen „účastník“). Z účasti v anketě budou vyloučeni všichni, jejichž hlasovací lístek bude neúplný. V případě hlasovacího lístku zaslaného poštou též pokud bude lístek nečitelný, přeškrtaný nebo nepodepsaný. Každý účastník je oprávněn hlasovat v anketě pouze jednou - buď zasláním anketního lístku magazínu Flotila poštou/ faxem/ e-mailem, nebo hlasováním v anketě na stránce www.e-flotila.cz. V případě, že reakce magazínu obdrží od jednoho účastníka více hlasů, bude za platný považován ten hlas, který splňuje veškeré náležitosti a byl do redakce doručen jako první. Každý hlasovací lístek bude do výsledků ankety a do soutěže o ceny zařazen jen jednou.

*1) Zasláním svého hlasu do ankety dávám vydavateli magazínu Flotila, společnosti Technika s.r.o., IČO 61854522, Pod Altánem 99/103,Praha 10 (dále jen „Správci“),  v souladu se zákonem 101/2000 Sb., v platném znění, souhlas se zpracováním svých osobních údajů uvedených na anketním lístku za účelem ověření jeho platné účasti v soutěži, předání ceny v soutěži a pro další marketingové účely, a to na dobu 5 let. Správce je oprávněn k těmto osobním údajům přiřazovat i další údaje spojené s osobou účastníka (například v souvislosti s předáním ceny). V případě výhry v soutěži souhlasím se zveřejněním svých osobních údajů v rozsahu - jméno, příjmení, firma, město - v magazínu Flotila a na stránkách www.e-flotila.cz. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné a souhlas s jejich zpracováním lze kdykoli odvolat doručením písemného nesouhlasu na adresu Správce.

Vyhledávání

V aktuálním vydání Flotily se dočtete:

 

UŽITKOVÉ VOZY VE FIRMĚ
-    Nákup a provoz

- Správný výběr

- Novinky na trhu

- Statistiky prodejnosti

- TESTY

- Rozhovory

 

Dále také...

-> Vyplatí se vsadit na provoz prémiových značek?

-> Pokuty firemních řidičů

-> Konektivita a aplikace

-> Elektromobilita v českých podmínkách

 

.. a mnoho dalšího