Ford Transit je nyní výhodnější, díky financování

ford transit - prodejn nejspnj ford v rČeské zastoupení společnosti Ford Motor Company se rozhodlo podchytit pomalu stoupající zájem o lehké užitkové vozy a pomoci tak firmám i živnostníkům, kteří s přicházejícím ekonomickým růstem potřebují obnovit svůj vozový park. Ford proto zavádí úvěr „Transit Zero“.

Transit Zero je úvěr s nulovým navýšením – a to při akontaci již od pouhých 20 % z ceny vozu. To v praxi znamená, že podnikatel dostane peníze vynaložené na zálohu zpět formou vráceného DPH (jde o úvěr, nikoli leasing, takže vůz je od začátku majetkem podnikatele) – a pak už jen splácí pravidelné splátky.

Tato nabídka patří rozhodně mezi nejsilnější na českém trhu a Ford ji společně s finanční společností Ford Credit ušil přesně na míru menších firem a živnostníků, kteří jsou typickými majiteli Fordu Transit. Úvěr Transit Zero jim umožní zlepšit cash flow, které budou tolik potřebovat pro své podnikatelské aktivity v prostředí postupně ožívající ekonomiky – a přitom se stanou vlastníky legendárního Fordu Transit, jehož kralování na českém trhu lehkých užitkových vozů vstupuje do svého dvacátého roku.

„Naším cílem je nejenom prodávat užitkové automobily, ale také podpořit podnikatelské aktivity našich zákazníků. Proto se jim snažíme co nejpozorněji naslouchat a nabízet jim takové finanční produkty, jaké právě potřebují,“ vysvětluje Vladan Rojíček, generální ředitel FCE Credit s.r.o. A jsem si jist, že Transit Zero a jeho zmrazené úroky dokáže byznys našich zákazníků pořádně nastartovat!!

 Ford Credit je finanční společností FMC, s.r.o., která své produkty nabízí už více než 50 let. V České republice financoval Ford Credit už více než 25 700 smluv.