Luxusní obývák na kolech nabídne i Renault

Automobilky postupně škrtají z výrobního programu modely MPV, naopak přibývá luxusních osobních verzí velkých dodávek. Nejnovějším přírůstkem je Renault Trafic SpaceClass, který se u nás začne prodávat na přelomu září a října.

 

S prostorem až pro 9 pasažérů poskytuje Trafic SpaceClass největší prostor a komfort ve své třídě. Modulární design sedadel na kolejnicích v druhé a třetí řadě umožňují přes 50 různých konfigurací. Každý cestující si tak užívá vysokého komfortu zajištěného zatmavenými zadními skly, klimatizací, individuálními LED čtecími lampičkami a exkluzivním koženým čalouněním (v závislosti na verzi). S paketem Signature Pack se  SpaceClass změní v mobilní kancelář s otočnými sedadly a vyjímatelným centrálním stolkem, který nabízí množství úložných prostor. Samozřejmostí je výbava v podobě 220V zásuvek a USB konektorů pro nabíjení notebooku či mobilních zařízení.
Přístrojová deska nabídne kůží potažený volant a množství odkládacích prostor. Sedmipalcová obrazovka je rozhraním navigačního systému MediaNav Evolution nebo R-Link Evolution, který přenáší obraz z parkovací kamery (výbava na přání).
Trafic SpaceClass cílí na firemní zákazníky a přidává na komfortu všech cestujících bez ohledu na délku trasy. Je uzpůsoben pro služby společnostem a hotelům provozujícím transfery z nádraží a letišť. Na český trh bude uveden na náš trh na přelomu září a října 2017.