Business Lease má nové vedení, hned na dvou důležitých pozicích

Leasing, auto, Pixabay

Během léta se na zásadních postech obměnilo vedení leasingové společnosti Business Lease. Nová je generální ředitelka i obchodní ředitel.

Hana Výmolová – Managing Director

Hana Výmolová se do Business Lease, kde na různých řídících pozicích působila v minulosti přes 9 let, vrací po téměř 3 leté zkušenosti v roli Manažerky ženského fotbalu AC Sparta Praha.

„Business Lease je společnost, která klade velký důraz na firemní kulturu a stojí na hodnotách, které jsou naprosto slučitelné s mými osobními hodnotami. Zároveň je Business Lease společností, pro kterou jsou velmi důležití lidé, ať už se bavíme o zaměstnancích, tak i o našich klientech a obchodních partnerech. Zaměřujeme se na kvalitní služby, budujeme pevné vazby s klienty i dodavateli. Chceme vždy porozumět potřebám klientů, abychom mohli naplnit jejich očekávání a byli s námi spokojeni. Operativní leasing je o dlouhodobém obchodním vztahu, který je udržitelný jen v případě spokojenosti klienta s nabídnutým řešením,“ vyjadřuje se Hana Výmolová o společnosti, do jejíhož vedení nastupuje.

Největším koníčkem Hany Výmolové je ženský fotbal, kterému se věnuje již více než 30 let. Zkušenosti z profesionálního sportu, které získala, jsou aplikovatelné i v jiných oblastech života. Pokud jí zbývá čas na cyklistiku, ráda usedá na kolo (elektrokolo 😊) a užívá si kilometry v přírodě na Labských stezkách.

Lukáš Englický – Commercial Director

Lukáš Englický do Business Lease přichází se zkušenostmi z bankovní leasingové společnosti, primárně v oblastech operativního leasingu, fleet managementu a remarketingu osobních a užitkových vozidel.

Posledních téměř 6 let působil na různých manažerských pozicích v ČSOB Leasing, kde v posledních letech řídil útvar Full Service Leasing v obchodních i provozních činnostech. Jeho předchozím působištěm byl projekt TICK TACK s.r.o., kde se věnoval provoznímu managementu.

V Business Lease bude odpovědný za řízení obchodních týmů pro nové i stálé klienty, marketingových aktivit a našeho produktu pro flexibilní mobilitu klientů – Business Rent.

„Osobně vnímám jako obrovské štěstí, pokud mám možnost spolupracovat s profesionály a inspirativními kolegy, kteří posouvají vpřed jak samotnou firmu a vztahy s klienty, tak i mě samotného. Přesně takový kolektiv jsem poznal v Business Lease a těším se na společnou práci. Operativní leasing a mobilita jsou krásné disciplíny a cílem je být pro naše klienty i nadále jejich prvotřídním poskytovatelem,“ říká nový obchodní ředitel.

Mimo práci si Lukáš užívá čas strávený s rodinou. Jeho téměř celoživotním koníčkem je motorsport, auta i jejich technologie.

Zdroj: Business Lease

Image by Raten-Kauf from Pixabay