Česká pošta převzala tisíc Peugeotů, upravovaly se tři měsíce

Česká pošta, auto

Nejnovějším přírůstkem do flotily s logem Česká pošta je tisícovka Peugeotů. Všechny prošly speciální sadou úprav, které měla na starosti kolínská firma GEFCO.

GEFCO již po čtvrté v řadě zajistilo v rámci postprodukčních operací úpravu flotily vozů pro českého poskytovatele listovních a balíkových služeb. Celkem 1089 vozů typu Peugeot Boxer, Peugeot Partner a Peugeot Rifter bylo přepraveno do kolínské pobočky GEFCO přímo z výrobních závodů producenta v několika zemích, upraveno a následně dodáno do 12 dep zákazníka po celé České republice dle stanoveného harmonogramu v průběhu pouhých 3 měsíců.

Bolt, taxi
Čtete také

Bolt zkouší přednostní odbavení v servisech sítě GetFix

Komplexní služby sítě autoservisů GetFix pro firemní zákazníky se rozhodla vyzkoušet společnost Bolt. Kolem 10 000 vozidel taxi bude moct využít…

„Opakované zakázky tak velkého rozměru potvrzují nejen kvalitu naší práce, ale i schopnost jít až na hranice možností a i v dnešní době zajistit velmi rychle úpravu i distribuci aut do cílových destinací přesně dle požadavků klienta,“ komentuje zakázku Miloš Mrázek, ředitel logistiky hotových vozů pro Českou republiku a Slovensko, a dodává, že šlo o největší fleetovou zakázku v celé historii společnosti GEFCO v České republice. Pro zajištění logistiky z výrobních podniků i následně do dep koncového klienta byla využita ekologická železniční přeprava vozidel v kombinaci se silniční dopravou.

Zakázku pro klienta realizoval tým expertů z kolínské pobočky společnosti. Postprodukční úpravy na míru byly provedeny jak v interiéru, tak i na exteriéru vozidel, konkrétně šlo o:

  • instalaci 12V zásuvky v dosahu řidiče pod trvalým napětím
  • montáž přídavného osvětlení nákladového prostoru umožňujícího čtení textů na zásilkách uvnitř nákladového prostoru
  • montáž zadní parkovací kamery
  • přezutí sezonních pneu
  • montáž protiskluzové podlahy v nákladovém prostoru
  • zabezpečení ochrany nákladového prostoru pomocí kompletního vnitřního obložení
  • montáž vnitřního obložení stěn v nákladovém prostoru
  • polepení vozů brandem poštovního distributora

Zdroj: GEFCO