Modelu Formentor se prodejně daří nejen na českém, ale na celém evropském trhu. Stal se dokonce nejprodávanějším modelem značky během prvního čtvrtletí tohoto roku. Nyní pronikl i do flotily společnosti SIXT.

SIXT se řadí v České republice mezi přední hráče v segmentu krátkodobých pronájmů vozidel. V březnu si půjčovna do svého autoparku převzala prvních 10 vozidel značky CUPRA. Tato mladá značka se těší stále větší a větší oblibě. Pro svou výjimečnost se stal model Formentor nejprodávanějším modelem prvního čtvrtletí.

„Rádi bychom jménem Autocentra Jan Šmucler poděkovali zástupcům společností CUPRA a SIXT, že se nám podařilo najít cestu pro novou značku do vozového parku společnosti SIXT. Věříme, že tyto vozy z vyššího segmentu naplní zákaznická očekávání a jsme do budoucna připraveni poskytovat v této vysoké kvalitě i další služby např. servis a zpětný odkup vozidel. Všem děkujeme a přejeme mnoho šťastných kilometrů,“ uvedli při předání Jan Šmucler a Miroslav Bláha, jednatelé společnosti Autocentrum Jan Šmucler.

„Jsem osobně rád za značku CUPRA, že se nám podařilo dojednat partnerství. Se společností SIXT jsme spolupracovali aktivně již v minulosti prostřednictvím značky SEAT. Díky značce CUPRA, která je pro nás druhou značkou, se dostáváme do nových segmentů a budeme oslovovat nové klienty, kteří, věřím, ocení kvality této značky,“ doplnil Aleš Novák, Head of SEAT & CUPRA.

„Velmi oceňuji spojení značek SIXT a SEAT. Spolupráce se značkou SEAT je dlouhodobá a naši zákazníci jsou na tyto vozy zvyklí. Rozšířením nabídky o značku CUPRA se zákazníkům naší autopůjčovny otevře možnost vyzkoušet i jiný segment automobilů. Věřím, že budou naši klienti spokojeni a těším se na další spolupráci,“ uzavírá téma František Pačes, generální ředitel SIXT.

FOTOGALERIE