CUPRA si našla cestu do portfolia půjčoven SIXT

Modelu Formentor se prodejně daří nejen na českém, ale na celém evropském trhu. Stal se dokonce nejprodávanějším modelem značky během prvního čtvrtletí tohoto roku. Nyní pronikl i do flotily společnosti SIXT.

SIXT se řadí v České republice mezi přední hráče v segmentu krátkodobých pronájmů vozidel. V březnu si půjčovna do svého autoparku převzala prvních 10 vozidel značky CUPRA. Tato mladá značka se těší stále větší a větší oblibě. Pro svou výjimečnost se stal model Formentor nejprodávanějším modelem prvního čtvrtletí.

„Rádi bychom jménem Autocentra Jan Šmucler poděkovali zástupcům společností CUPRA a SIXT, že se nám podařilo najít cestu pro novou značku do vozového parku společnosti SIXT. Věříme, že tyto vozy z vyššího segmentu naplní zákaznická očekávání a jsme do budoucna připraveni poskytovat v této vysoké kvalitě i další služby např. servis a zpětný odkup vozidel. Všem děkujeme a přejeme mnoho šťastných kilometrů,“ uvedli při předání Jan Šmucler a Miroslav Bláha, jednatelé společnosti Autocentrum Jan Šmucler.

„Jsem osobně rád za značku CUPRA, že se nám podařilo dojednat partnerství. Se společností SIXT jsme spolupracovali aktivně již v minulosti prostřednictvím značky SEAT. Díky značce CUPRA, která je pro nás druhou značkou, se dostáváme do nových segmentů a budeme oslovovat nové klienty, kteří, věřím, ocení kvality této značky,“ doplnil Aleš Novák, Head of SEAT & CUPRA.

„Velmi oceňuji spojení značek SIXT a SEAT. Spolupráce se značkou SEAT je dlouhodobá a naši zákazníci jsou na tyto vozy zvyklí. Rozšířením nabídky o značku CUPRA se zákazníkům naší autopůjčovny otevře možnost vyzkoušet i jiný segment automobilů. Věřím, že budou naši klienti spokojeni a těším se na další spolupráci,“ uzavírá téma František Pačes, generální ředitel SIXT.

FOTOGALERIE