Kia odhalila první obrázky svého zbrusu nového modelu. Kia Niro je již nedílnou součástí stále se rozšiřující nabídky ekologických vozů Kia.

Zbrusu nová Kia Niro, přepracovaná v duchu firemní designové filozofie “Spojené protiklady”, ilustruje zasazení značky Kia o trvalou udržitelnost. Kia Niro se inspiruje světem přírody, kterou má trvale udržitelná mobilita chránit, reaguje na komplexní nároky spotřebitelů prosazujících udržitelnost a současně přichází s designem spojujícím ekologickou šetrnost s potěšením z jízdy.

adblue, diesel, auto
ČTĚTE TAKÉ:  AdBlue je dost, ale jeho cena už zůstane výš, než jsme byli zvyklí

Exteriér Kia Niro navazuje na smělé designové prvky poprvé prezentované koncepčním modelem Habaniro z roku 2019. Stylový crossover zhmotňuje charakter studie Habaniro s moderními prvky karoserie ve dvoubarevném provedení laku. Netradiční asymetrická přístrojová deska v interiéru vozu kombinuje horizontální a diagonální tvary s odkazem na designové ztvárnění „Spojené protiklady“ a naplňuje princip „Joy for Reason“ (Radost z rozumu) prostřednictvím praktické a ekologicky pojaté konstrukce.

Zbrusu nové Kia Niro bude odhaleno na letošním ročníku autosalonu Seoul Mobility Show dne 25. listopadu 2021 v 11:30 dopoledne korejského času.

Zdroj: Kia