Zrozen pro drsnou expedici: Mitsubishi L200 Rock Proof

Mitsubishi právě odstartovalo nový projekt off-roadového speciálu L200 Rock Proof. Expediční vozidlo pro jízdu v drsném terénu a se samonosným stanem je postaveno na základě pick up L200.

Základem speciálu je model Mitsubishi L200 Double cab a motorem 2,4 DiD, 5stupňovout automatickou převodovkou a pohonem 4X4. Vůz má zvýšený podvozek Oldman EMU, uzávěrku zadního i předního diferenciálu, M/T pneumatiky, spodní ochranu motoru, podvozku i nádrže, SAFARI šnorchl, samonosný střešní stan ARB KAKADU a mnoho dalších doplňků pro ještě více dobrodružství.

Speciální nástavba korby pak ukrývá plno praktických pomůcek pro pobyt v přírodě i možné pracovní využití třeba v lese. Na své si tak díky speciálu ROCK PROOF mohu přijít nejen cestovatelé, ale i lesníci, myslivci, těžaři, energetici nebo prostě každý, kdo potřebuje trávit čas tam, kam se jen tak někdo nedostane. V korbě je tak mimo jiné kompresorová lednička, nádrž na vodu a sprcha, kempovací vybavení jako sekyra, pila nebo vařič, ale i kurty na tahání a další potřebné vybavení.

„Postavit takový vůz je sice náročné, ale je to splněný sen, který si vlastně může dopřát každý. Zákazníkům chceme vyjít vstříc, takže naše společnost nabízí také poradenství v případě, že projekt někoho zaujal a chce si postavit podobně upravený speciál…stačí napsat na náš info email“, dodává Marek Vodička, marketingový a PR manažer M Motors CZ.