Na český trh dorazil nový facelift pick-upu SsangYong Musso Grand. V době, kdy řada výrobců jako Mercedes či Fiat tento segment opuští, je novinka zajímavým obohacením nabídky.

Korejský pick-up prošel výraznou úpravou designu v exteriéru. Na českém trhu nové Musso Grand startuje na 699 900 Kčs DPH (578 430 Kč bez DPH) a za tuto cenu nabízí přepínatelný pohon 4×4, elektronickou uzávěrku diferenciálu, plnohodnotných pět míst k sezení a bohatou standardní výbavu.

SSangYong Musso Grand facelift je jedničkou ve své kategorii ve velikosti nákladového prostoru. Hodí se jak pro náročnou práci v terénu, tak pro velikou rodinnou dovolenou. Interiér je velmi prostorný a zpracovaný z prémiových materiálů, díky kterým se uvnitř cítíte jako ve voze vyšší cenové kategorie. SSangYong Musso Grand je vybaveno výkonným 2,2 litrovým Xdi-220 naftovým motorem.

nabíjení, elektromobil
ČTĚTE TAKÉ:  Strach z kolapsu sítě: V USA a Německu řeší, jak omezit nabíjení elektromobilů

Uzavíratelný diferenciál zlepšuje přilnavost v případě kluzkého povrchu či většího náklonu a současně zvyšuje tažnou kapacitu vozidla. Můžete si vybrat mezi dvěma druhy zadní nápravy: 5-ti prvkovou zadní tuhou nápravu pro jízdní komfort nebo zadní tuhou nápravu s listovými pružinami pro vyšší užitnou hmotnost. K dispozici je nové Musso Grand zákazníkům ve dvou výbavových verzích – Style 4WD a Premium 4WD.

Zdroj: SSangYong